LIONS Club Prešov

Členovia prešovského klubu LIONS

Vitajte

na stránkach Lions Club Prešov.


Naše poslanie je dobrovoľne a nezištne pomáhať vo svojom okolí takým ľuďom, ktorí to potrebujú.Lions Club logo

Vianočné prasa

Nikdy by som neveril, že gril party v záhrade sa dá robiť i na vianoce. Dá sa. Chce to len iniciatívu, odvahu a chuť lionistu, teplé oblečenie a pečeň rusa.
Po neutíchajúco dobrom pocite zo zorganizovania charter night sme sa dohodli, že sa ešte musíme (všetci lionisti) pred vianocami 2006 vidieť. Keďže zimné rekreačné zaradenie nevlastní nikto, ale záhradu každý druhý, nenapadlo nás nič rozumnejšie ako zorganizovať „zimnú záhradnú párty“. Akcia sa odohrala v areáli ktorí vlastnia naši klubisti Milka Vichrestová a Ľubo Takáč. Kapustnicu a pečené prasa zabezpečil Fero Novotný. Bolo fantastické, ale on ho neochutnal, lebo mu praskol radiátor a vytopilo mu byt i suseda. My ostatní sme túto hrôzostrašnú udalosť s ním prežívali, traumu z možných následkov a silnejúcu zimu sme urýchlene zapíjali. Alica sa už aj vybrala domov, ale keď zistila že aká je doma nuda, do hodiny sa vrátila. Okolo deviatej večer dorazil Matúš. Obdaroval všetky prítomné dámy vankúšmi (tvrdil, že sa môžu zísť) ... Akcia sa určite vydarila: Druhý deň ráno, Peter hľadal kľúče od auta, Dano zase topánky. Dano síce tvrdil, že sú to len náhradné a dal ich niekomu do auta, ale znelo to dobre a všetkým sa to páčilo. Dohodli sme sa, že budeme v tradícii pokračovať lebo sa predpovedá globálne otepľovanie a možno raz budeme vianočnú párty absolvovať v krátkych rukávoch.

Takto si spolunažívame

Arr Left
Arr Right

Galéria fotiek

Pic 6

viac

Alicina záhrada

Pic 7

"Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky...", vravel filozof. Ja som rieku neskúšal, ale dvakrát som vstúpil do tej istej záhrady a opäť všetko vynikajúce...

viac