LIONS Club Prešov

Členovia prešovského klubu LIONS

Vitajte

na stránkach Lions Club Prešov.


Naše poslanie je dobrovoľne a nezištne pomáhať vo svojom okolí takým ľuďom, ktorí to potrebujú.Lions Club logo

Charter night

Tak sme sa predsa len dočkali ...
Ťažko o tom písať, lebo sa o tom natočil film. Síce len taký dokument, ale ten neoklameš. Tam je všetko tak, ako to bolo v skutočnosti.
Veľká paráda. Vyzdobené PKO tak, že sme ho my, pamätníci, takmer nepoznali. Do toho p. guvernér v bielom a my, v čiernom. Škoda, že ten film nedostal do ruky Karel Gott, možno by is bol rozmyslel svadbu v Las Vegas. Bolo to vážne a dôstojné. Prejavy neboli dlhé a ceremoniál sa už nedal viac skrátiť. Jedlo bolo tak dobré, že si na jeho pripomienku organizujeme slávnostnú večeru každý rok. Fero Novotný, náš člen a odborník na gastronómiu, si dal obzvlášť záležať. Pilo sa Tokajské, dodala ho firma p. Ostrožoviča.
Program spestril Petre Lipa a džezové trio. Hosťami boli perspektívni donori, ľudia zaoberajúci sa sociálnymi službami, lekári, novinári. Sľúbili sme si, že myšlienku pomáhať ľuďom v núdzi, nevidiacim budeme realizovať podľa svojich možností a schopností. V rámci programu prezident nášho klubu odovzdal šek vyjadrujúci pomoc pre členov Únie nevidiacich na Slovensku. Našu ustanovujúcu slávnosť prišli svojou účasťou podporiť i členovia sesterských klubov: Naši tútori a zakladatelia z Košíc, ďalej z Brezna, B. Bystrice a ďalší.
Chceli sme aby sa všetci cítili dobre a veríme, že to všetci aj takto prijali.

Naše projekty

Arr Left
Arr Right

Galéria fotiek

Pic 6

viac

Ani kvapka nazmar

Pic 7

„Škoda by bolo ... “ konštatovala v jednom z pozvaní na túto akciu sekretárka klubu Dada. Ponuka na túto akciu prišla od p. Ostrožoviča, vinára ...

viac